środa, 27 sierpnia 2014

Weekend

Hejka! :)))

Mój drugi tydzień w szkole dobiega końca,  a wy w Polsce jeszcze leniuchujecie. Zazdroszczę wam bardzo, nawet nie wiecie jak. W szkole nauczyciele już rozmawiają o najbliższych sprawdzianach i prezentacjach. MASAKRA. Trochę mi jest trudno, wracając z takich wakacji, gdzie kładłam się spać o 2-3 i wstawałam późno,  zacząć kłaść się spać szybciej i wcześniej wstawać.
A tak poza tym wszystko w porządku. Z piątku na sobotę spałam u Anne-Marte, a w sobotę rano pojechałam do Anitki. Anita jest moją kuzynką, którą traktuje praktycznie jak siostrę. Zaproponowałam więc, żebyśmy poszły do kina i żeby u mnie spala. Przed kinem poszłyśmy na małe zakupy, ponieważ Anita musiała sobie kupić ciuchy na w-f. Poszłam z nią do kina nawet  nie pamiętam nazwy(ops...). Na drugi dzień, czyli niedziele poszłam do pracy na 13 do 21. Pierwszy raz po wakacjach, było mi bardzo trudno się przyzwyczaić.
Wczoraj jak wracałam do domu skuterem wjechałam w płot. Tak naprawdę to nie był płot tylko resztki po nim i wystawała taka metalowa rura. Jak już prawie prawie byłam w domu postanowiłam pojechać po pocztę jednocześnie. Próbując wyciągnąć pocztę ze skrzynki zamiast zahamować dodałam gazu i  wjechałam w tą rurę. Tak mnie to bolało, że myślałam, że się rozpłacze. Od razu jak weszłam ściągnęłam spodnie i zobaczyłam, że dostałam siniaka. Boże to tak mnie boli, dzisiaj nawet spodni nie mogłam na siebie założyć... HAHHAHA w końcu to moja wina i już nigdy nie będę jeździć po pocztę...

Anne-Marte<3
Strój na w-f Anity, haha! słodziak
i mój przepiękny siniak<3 kocham go ponad życie.

Ja teraz lecę oglądać OITNB (orange is the new black) :)

-Jesteście gotowi do szkoły? 
-Jak wam minęły wakacje? 

-Klaudia<3


2 komentarze:

 1. Mi bardzo dobrze mięły wakacje :)

  Obserwuję - liczę na twoją uczciwość i rewanż :)
  http://victoria-vicctoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam aparat na zębach! :)
  Zapraszam do mnie: http://fashionforazmariaa.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń